Про нас

ТОВ “ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА” – офіційний дистриб’ютор слухових апаратів канадської компанії UNITRON HEARING Ltd в Україні.
Ми маємо всі можливості для надання високоефективної та якісної допомоги людям з порушеннями слуху. Порушення слуху викликаються різними причинами, і втрата слуху кожної людини індивідуальна. Для того, щоб виявити ступінь втрати та правильно працювати з нею, необхідно звернутися до фахівця для перевірки слуху.
У наших центрах надається повний спектр послуг з діагностики та слухопротезування.
Крім того, у нас Ви зможете придбати всі необхідні комплектуючі та аксесуари для комфортного користування слуховими апаратами: батарейки, фільтри, індивідуальні та універсальні вушні вкладиші, осушувальні пігулки тощо.
Висококваліфіковані фахівці нашої фірми та її регіональні представники проведуть якісну діагностику, підбір та налаштування слухового апарату відповідно до втрати слуху. На базі власного сервісного центру здійснюємо гарантійний та післягарантійний ремонт та сервісне обслуговування всіх апаратів Unitron.

Співпрацюємо з фондами соціального страхування та благодійними організаціями

За детальною інформацією звертайтесь до головного офісу.

Наші нагороди та сертифікати

Компанія 2019 року

В результаті проведеного експертного аналізу ТОВ “ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА” рекомендовано як пріоритетну компанію в галузі слухопротезування та перевірки слуху та нагороджено відзнакою як найкраща компанія 2019 року!
Вручені нагороди «КОМПАНІЯ РОКУ 2019» – це офіційне підтвердження першості нашої компанії у галузі слухопротезування, підтвердження надійності у партнерстві, підтвердження престижності як роботодавця, а також підтвердження надання якісних послуг.

Вибір споживача 2018

ТОВ “ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА” була визнана споживачами товарів та послуг усієї України найкращим продавцем слухових апаратів у 2018 році. Вручені нагороди “Вибір споживача 2018” підтверджують право першості ТОВ “ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА” серед інших компаній цієї сфери діяльності.
Згідно з підсумками всеукраїнського маркетингового дослідження 2018 року, компанія “ВАШ СЛУХ НАША ТУРБОТА” отримала нагороду “Вибір споживача 2018” завдяки фінансово-економічним показникам компанії та позитивним відгукам усіх споживачів України, які беруть участь в опитуванні.

Сертифікація та реєстрація в МОЗ України

Слухові апарати Unitron в обов’язковому порядку регулярно проходять сертифікацію та реєстрацію в МОЗ України та відповідають суворим технічним та гігієнічним нормам.

При реєстрації в МОЗ України слухові апарати Unitron завжди перевіряються на такі параметри, як: посилення та обробка звуку; аналізують склад матеріалів, з яких виготовлений апарат, оскільки він тривалий час перебуває у безпосередньому контакті зі шкірою людини.

Якщо Ви вирішили стати нашим регіональним партнером, або у Вас є цікава пропозиція комерційного чи рекламного характеру, звертайтесь до Світлани по тел.: 097 983 71 61 або до Уляни по тел.: 096 236 15 93