“У компанії Unitron ми докладаємо всіх зусиль, щоб можливість чути була доступна кожному, хто має втрату слуху.”
Ян Метцдорф, президент Unitron з 2011 р. по 2016 р.

Unitron Hearing Ltd – одна з найбільших компаній, що представляють на світовому ринку сучасні цифрові слухові апарати з інноваційними технологіями та функціями, що дозволяють покращити слух людям з усіх куточків світу. Unitron входить до складу Sonova Holding AG. У центрі розробок, що розташований у м. Кітченер (провінція Онтаріо, Канада) працює понад 100 експертів механічної та електричної акустики, алгоритміки та програмного забезпечення. Починаючи з заснування в 1964 році, компанія зарекомендувала себе як один із найбільш швидкозростаючих та успішних виробників слухових апаратів у світі, зараз представництва знаходяться у більш ніж 70 країнах. Unitron співпрацює з провідними науковими фахівцями та інститутами у цій галузі.

Кожна нова лінійка слухових апаратів від компанії Unitron – це бездоганна якість, передові технології та втілення більш ніж 50-річного досвіду у сфері слухопротезування.

Заснована у 1964 році

Unitron – це міжнародна компанія, яка вже понад 50 років працює на світовому ринку та співпрацює з провідними науковими інститутами та фахівцями, які займаються дослідженнями в галузі слуху.

Входить в групу компаній Sonova

Unitron є частиною групи компаній Sonova з більш ніж співробітниками 14000 співробітниками, доходом у 356 млн франків та науково-дослідних, конструкторських та проектних робіт на 137 млн франків

Канадська якість

Unitron є канадським виробником слухових апаратів з контролем якості згідно з розробленими стандартами.

Світова штаб-квартира у канадському регіоні Ватерлоо

Світові розробки технологій слухових апаратів, засновані на передових дослідженнях у галузі слуху, здійснюються в регіоні Ватерлоо (Канада), відомому своїми провідними науковими інститутами.

100+ співробітників у центрі розробки у Кітченері

Понад 100 фахівців з аудіології та інженерів-механіків з електроакустики, алгоритму та програмного забезпечення працюють над створенням досконалих слухових апаратів у центрі розробки у Кітченері (Онтаріо, Канада).

Unitron – міжнародна компанія з представництвами по всьому світу

21 локація компанії Unitron по всьому світу.
У більш ніж 70 країнах є представництва компанії Unitron зі слухопротезування.
Стандартизоване виробництво слухових апаратів із постійним контролем якості засноване у Сучжоу (Китай).

Наш головний принцип — це турбота про суспільство, в якому ми живемо та працюємо.

Інноваційні продукти, технології, послуги та програми компанії Unitron пропонують винятковий рівень персоналізації. Компанія Unitron пропонує досить широкий асортимент рішень для покращення слуху.

За стилем виділяють завушний та внутрішньовушний тип корпусу. Стандартний завушний BTE повністю кріпиться за вухом, а в моделях RIC випромінювач звуку (ресивер) виноситься у вухо.

Внутрішньовушний може бути представлений у трьох варіаціях: ITC (внутрішньовушний), СIC (внутрішньоканальний), IIC (мікроканальний).

Крім цього пристрою можуть володіти системою зворотного зв’язку, різними типами спрямованості мікрофонів, бінарною синхронізацією та іншими функціями, які підвищують комфорт при експлуатації та розбірливість мови.

Переваги слухових апаратів Unitron:

  • Є офіційний представник в Україні, і не тільки в Києві, що дозволяє забезпечити хороший сервіс та обслуговування приладів
  • Є пристрої, які можна безпосередньо підключити до телевізора або мобільного телефону
  • Постійне підвищення кваліфікації та навчання персоналу
  • Стандартизоване виробництво з контролем якості, але при цьому приємна ціна порівняно з відповідними лінійками слухових апаратів конкуруючих компаній
  • Спеціальні пробні слухові апарати для попередньої оцінки результату від експлуатації пристрою
  • Можливість підвищення функціонального рівня, не купуючи нового апарату
  • Функція Log It All для фіксації реальних даних

Нагороди компанії Unitron

НЕОДНОКРАТНЕ НАГОРОДЖЕННЯ СЛУХОВИХ АПАРАТІВ UNITRON НАГОРОДАМИ МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ

Вишуканий дизайн інтилектуальної досконалості виводить слухові апарати марки Unitron на світовий рівень! 7 разів слухові апарати UNITRON були відзначені нагородами міжнародного рівня за дизайн та передові розробки. Це дозволило встановити новий стандарт якості розробки рішень для слуху компанією Unitron.

RedDot Product Award Design 2020

14 квітня 2020 року компанія Unitron отримує нагороду Red Dot Award за винахід і виробництво естетично та технологічно досконалих слухових апаратів Moxi Jump R. з використанням технології штучного інтелекту для автоматичного розпізнавання, класифікації та регулювання звуків, залежно від середовища прослуховування. Слухові апарати Moxi Jump R поєднують у собі естетику, комфорт та інтуїтивну функціональність в одному пристрої.

RedDot Product Award Design 2015, 2016, 2017

За три роки ще чотири серії слухових апаратів марки Unitron були відзначені нагородою RedDot у сфері дизайну. У 2015 році нагородою Red Dot Award: Product Design 2015 були відзначені слухові апарати Moxi™ Fit. У 2016 році нагородою Red Dot Award: Product Design 2016 були відзначені слухові апарати Stride™ P. У 2017 році нагородою Red Dot Award: Product Design 2017 було відзначено відразу 2 серії слухових апаратів марки Unitron: завушні слухові та найменші слухові апарати Moxi™ Now.

RedDot Product Award Design 2014

У цьому ж 2014 році слухові апарати Moxi Kiss були відзначені авторитетною нагородою в галузі дизайну Red Dot Award: Product Design 2014 європейським інститутом Центр дизайну Землі за видатний дизайн серед 4815 заявок від 1816 компаній, що представляють 53 країни світу. Високоінтелектуальний дизайн та люксовий вигляд Moxi Kiss висловив дизайнерські цілі компанії Unitron зі створення продукту, який власники оцінили б як стильний, стриманий, зручний.

iF Product Design Award 2014

У 2014 році слухові апарати Moxi Kiss отримали міжнародну нагороду «iF product design award 2014» і були визнані кращою розробкою міжнародного рівня з більш ніж 3200 учасників. Слухові апарати Moxi Kiss, що вийшли на ринок у березні 2013 року, є першим кроком в еволюції дизайну слухових апаратів марки Unitron.

Дозвольте наповнити ваше життя звуком — у наших центрах фахівці допоможуть підібрати пристрій, який максимально відповідатиме вашим потребам, з доступною вартістю. І навіть якщо Ви не впевнені у виборі, у нас є унікальна пропозиція пробного носіння, яка можлива завдяки пристроям Flex:Trial.